shipgifmainpage

Agencja celna i żeglugowa

Logis oil

Dostarczamy perfekcję!

AGENCJA CELNA I ŻEGLUGOWA LOGIS OIL

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się agencją celną i żeglugową istniejącą na rynku od 2010 roku. W związku z tym stawiamy na innowacyjność i poszukiwania unikatowych rozwiązań, z pewnością najkorzystniejszych dla naszych klientów, w czym pomaga prawie dwudziestoletnie doświadczenie założyciela firmy.

DOSTARCZAMY PERFEKCJĘ!

Jako agencja celna świadczymy usługi w szerokim zakresie obsługi celnej oraz usługi spedycyjne w transporcie ropy naftowej, paliw oraz kruszyw. Ważnym aspektem jest, iż nasza agencja celna posiada świadectwo AEO (Świadectwo Upoważnionego Przedsiębiorcy, które przyznawane jest przez organy celne Unii Europejskiej przedsiębiorstwom, które spełniają szereg restrykcyjnych warunków oraz poprawnie przejdą przez proces weryfikacji). Gwarantuje to, że oferowane przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie, z pewnością realizowane są z dbałością o interesy klienta i zgodnie z przepisami. Podmioty posiadające świadectwo AEO są także traktowane priorytetowo w urzędach celnych, dlatego dodatkowo skraca to czas oczekiwania. Szczegółowe informacje o usługach w dziale usługi.

ZAUFALI NAM NAJLEPSI!

Obecnie nasza agencja celna współpracuje z wieloma firmami, które operują zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach międzynarodowych. Godnym uwagi jest fakt, iż wśród naszych kontrahentów są koncerny naftowe, traderzy zajmujący się handlem ropą oraz paliwami, a także firmy zaangażowane w budowę polskich dróg i autostrad.

DBAMY O INTERES NASZYCH KLIENTÓW!

Celem zapewnienia możliwie najlepszych usług, traktujemy każdego klienta indywidualnie oraz ściśle dopasowujemy naszą ofertę do ich wymagań i potrzeb. Jesteśmy dyspozycyjni i w każdej chwili służymy rzeczową pomocą.

agencja celna
AEO - UPROSZCZENIA CELNE


Nasza agencja celna posiada świadectwo AEO, co gwarantuje, że oferowane przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie, realizowane są z dbałością o interesy klienta i zgodnie z przepisami.


Świadectwo Upoważnionego Przedsiębiorcy (AEO –  Authorised Economic Operator) przyznawane jest przez Organy Celne przedsiębiorstwom, które spełniają szereg restrykcyjnych warunków oraz poprawnie przejdą przez proces weryfikacji. Głównym celem wystawiania świadectw AEO jest zapewnienie bezpieczeństwa i zachowania procedur na każdym etapie realizacji zlecenia – począwszy od producenta, przez eksportera, importera, spedytora, składy celne, porty, agencje celne, aż po finalnego odbiorcę.

Nasza agencja chętnie odpowie na wszystkie kierowane pytania oraz zaprezentuje szczegóły i zakres oferowanych usług.

AGENCJA CELNA

SPEDYCJA

AGENCJA ŻEGLUGOWA

FRACHTOWANIE

UBEZPIECZENIE CARGO